Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tonale és társai topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2010.10.29. 10:16
Üdv!
Serfozo írta nekem ezt nemrég, mert úgy volt, h mi is oda megyünk dec 11-18-ig. Már nem volt hely sajna.Nos itt az üzenet.

"Szia!
Már 2 alkalommal is voltunk ott, de mind a kétszer 4 fős stúdióban.
Ami pozitívum az az ára, meg az, hogy lerakod az autót a garázsba és 1 hét múlva kiveszed. Annyira pálya szállás, hogy reggel kb 10 m-t kell gyalogolnod és már csúszhatsz is a felvonóhoz. Gyakorlatilag a szállás mellett van a nagy felvonó is, amelyik Tonaleba visz, és a "kicsi" is, ami a helyi pályákra visz. A belváros is csak 5 perc sétára van, ami gyönyörű.
A 4 fős apartmanban van egy emeletes ágy és egy kihúzható ágy, egy asztal 4 székkel meg a konyhasarok (teljesen felszerelve, főzőlappal, sütő nincs). Gyakorlatilag egy légtérben. Plusz van egy galéria is, amit mi egyáltalán nem használtunk, mert koszos volt. A fűtést mindenki magának szabályozza és a végén ezért pluszba fizetni kell. Minden apartmannak külön villanyórája van.
A fürdőszobában 80x80-as tusoló van, WC, bidé, és mosdókagyló, szintén szabályoztató fűtéssel. Az új épületben szerintem nagyobb alapterületűek az apartmanok, meg ott külön van a konyha is. Ha már választani lehet, inkább oda mennék.
http://www.residencelacascata.it/photo.htm
Ezen az oldalon vannak képek is. Bár a szobák kicsit le vannak lakva már, ahhoz képest, ami képeken szerepel. Úgy gondolom, hogy a 6 fős apartman annyiban más, hogy ott van egy külön hálószoba.
Ami hátrány, hogy szerintem nem volt kitakarítva. Kosz volt és pókháló.
Ettől függetlenül bármikor visszamennék, mert a síelés szuper volt."
Előzmény: (envoken 91038)
envoken
183 élménybeszámolót írt
183
15 éve tag
2010.10.18. 23:43
Szia!Köszi szépen!Igen messze van, de olcsó a pályaszállás és a bérlet is, és tök hóbiztos :) Engem meg az unalmas párhuzamos pályák nem zavarnak.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.