Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sídzsekik topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.11.12. 07:57
Szia Vanczi!

Én kabát vásárlás előtt állok. Nagyon magasra tettem a lécet, szükségem van a legjobb minőségre és nagyon olcsón...:)))

Amikben most síelek 8-10 éves kabátok. A következőt is ilyen időtávra tervezem. Ez azért érdekes mert a kritériumaimnak 3-4 márka termékei felelnek meg (alapos utána járással, szemrevételezéssel és sok-sok próbával), és az igazság az, hogy a HH van most az első helyen. Nagyon rámentek erre a szegmensre. Pont tegnap próbáltam egy felsőt a premier outletben. Tökéletes volt a szabása nekem (vállban széles derekánál szűkített, fenékrészen hosszított és nagyon passzentos!). Neked minimum az XL-kel a HH-k ból. Ha lett volna jó színben már a fogasomon lógna...

Maga a márkanév nekem már elég referencia... Igazi hajós munkaruha gyártóként kezdte. Érhet valamit a technológia...
Előzmény: (vanczi 93200)
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2010.11.11. 23:15
valakinek van Helly Hansen kabátokkal tapasztalata?? az érdekelne hogy szabásra milyenek, mert én igen vékony derekú de aránylag széles vállú kisportolt alkatú vagyok, 193cm/86kiló, tehát a legtöbb kabát nekem bő a derekamnál vagy ha nem akkor meg már ujjban rövid/vállban szűk...

szerintem az összes kabátot megnéztem már neten ami csak létezik de eddig ez a nyerő :http://www.backcountry.com/helly-hansen-tinden-jacket-mens
van még 2 másik modell ami bejön nagyon ettől a gyártótól, persze az adott színben.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.