Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Ideális sílécet keresek topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
macska
55 élménybeszámolót írt
55
16 éve tag
2010.11.16. 07:48
Ehhez a leírtakhoz kelleni fog egy kemény épített szendvics léc, ami nem feltétlenül versenyléc, de már kategóriájában odasorolható.
Jó legyen az éltartása, mert különben nem élvezhető az igazi carving élmény, ha eltekeredik a csőre.
Én HEAD-ben, KNEISSL- ben vagyok otthon, a többiek segítenek majd más márkában.
Ha Head, akkor Supershape, supershape speed, Icon 80,
supershape magnum, esetleg a WC sl.
Kneisslből a Super moto, super cut, Silver star.
Üdv
Előzmény: (hunyadee 93670)
macska
55 élménybeszámolót írt
55
16 éve tag
2010.11.16. 07:32
Szia!
Azt mondom, hogy a súlyodhoz és a leírtak alapján a tudásodhoz minimum a 100-as flex ami kell, a léc hossza jó lehet, de a 175 is elmegy még.
A használt piacon nagyon észnél kell lenni, hogy milyen lécet veszel, láttam már csodákat.
A lécnek és a cipőnek keménységben harmonizálni kell, a rádiusz ilyen hossznál 13,5-15 között lesz valahol, hacsak nem GS lécet nézel ki magadnak.
Inkább nézz körül hátha van valahol elfekvőben régebbi léc, minthogy beleszaladj egy kipuhult sílécbe.
Előzmény: (hunyadee 93670)
hunyadee
117 élménybeszámolót írt
117
15 éve tag
2010.11.15. 22:53
Sziasztok!
A tanácsotokat kérem: 184cm, 80kg vagyok, eddig egy kezdő szettel síeltem, 60-as flexindexű bakancs, 170cm/16,5m kezdőknek való carving léc. Legjobban a 3-4km-es piros pályákon szeretek csúszkálni, megállás nélkül. Kis pihenőkkel a kezelt feketéket is szeretem. A mostani felszerelésem már túl puha ahhoz a stílushoz amit élvezek és el szeretnék érni, bár 60km/h-nál nagyobb sebességgel nem tervezek gyakran lesiklani. Csak használt lécben gondolkodok.
Ha veszek egy 90/100-as fli bakancsot, ehhez melyik léc illene hozzám?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.