Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nagyáruházi sílécek topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
macska
55 élménybeszámolót írt
55
16 éve tag
2010.11.20. 14:08
Nem tartok tőlük, sőt egyre inkább előnyt jelent számunkra.
Mi igyekszünk egy családias kiszolgálást nyújtani, és azt érzem sikerül is.
Előzmény: (minerel 94051)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2010.11.20. 13:33
Ma pont benéztem a Hervisbe ami mellettetek van. Hát nagyon nem kell tőlük tartanotok. Olyan mint a Hóshow. Egyre kisebb helyre kerülnek a sílécek és egyre gyatrább a választék.. Nem vagyok multi ellenes de tényleg inkább vicckategória ami ott téli sport néven fut.
Előzmény: (macska 94045)
macska
55 élménybeszámolót írt
55
16 éve tag
2010.11.20. 10:10
Sajnos megtehetik, most is van jó pár smu modell a Hervisben.
De azt kell, hogy mondjam, itt a Hervis árnyékában, sokan inkább hozzánk jönnek, még akkor is ha előtte megnézik a nagyáruházat.
Szerintem, ha ott is klubhangulat lenne akkor nagyobb konkurencia lenne, de igy nem.
A régi WC SL tényleg még nem szendvics szerkezetű volt, de azóta már csak így készülnek.
Az is igaz, ki lehet fogni jó vételt is, de szerintem azért, mert nincs hozzáértő ember náluk.
Én egy adidas stoplist vettem anno 39.900.- helyett, 8.900.-, mert nem volt meg a doboza és nem tudták az árát.
Én jól jártam vele, sok gólt rúgtam benne.
Előzmény: (Szab 94025)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.11.19. 21:42
Változatlan a véleményem, pofátlanság azonos design-al árulni tök más műszaki tartalmat. Sem szám, sem betűkód nem utal arra, hogy más típusról van szó. Az apró betűt senki nem olvassa. Ezzel megtévesztik a vásárlókat.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.