Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelős álmok topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.11.21. 20:27
Én elég soxor álmodok arról, hogy síelek. De úgy rendesen, valóság hű környezetben nem pedig lehetetlen körülmények között (világkupa futamot még soha sem nyertem..:).

Ez szerintem annak tudható, hogy már nagyon szeretnék menni...

Érdekes még az, hogy soha sem fáztam...

Másik álom: egy kis összkomfortos pályaszállás, szép kilátással, ami az enyém, valahol Ausztriában 1500 méteren... Olyan nagy kérés ez?
Előzmény: (mitro 94078)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.11.20. 21:58
Dehogynem, ha vízforralás előtt saját kézzel egy fapálcát forgatva csiholod a tüzet:)
Én egyszer álmodtam síelőset, mentünk valami karaj helyre csúszni, aztán egy deka hó sem volt, izzadva ébredtem, brr:)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2010.11.20. 21:46
A cím kétértelmű!!!
Még az ovis korból megmaradt mai délutáni alvásomon álmodtak adták az ihletet, hogy megkérdezzem: Ti szoktatok a síelésről álmodni? Mert én gyakran, de most volt az első, hogy fórumosok is benne voltak:
Stani várt rám, hogy felhúzzam a fűzős!!! sícipőmet (elég sokáig tartott) hogy mehessünk a csapathoz, akik várták az oktatást. Én kérdeztem tőle, hogy ismeri-e őket. "Nem, de vannak a fórumról is, pl. mgy. Csak az a sz*r, hogy nem is ismerem, és mehetek vele kávét inni!" :)

A cím másik értelme: mi az, amiről a síeléssel kapcsolatban ébren álmodtok?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.