Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelős TV műsor ajánló topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2010.11.23. 20:37
Stani nézdd az extreme chanelt, van rajta egy - Alpinista kalandor - című műsor ( lehet nem pont ez a neve). pár napja volt egy rész amiben a Haute routeról volt szó, cahmonix és zermatt közt, még nem indultak el csak készülődtek, meg egy másik terepen freerideoltak + verbier freeride meg mászsás. teát a következő részben teljesítik a túrát , ami eszméletlen... egyszer már láttam egy filmet róla a travelen, de ott egy amatőr gyerek volt benne, akik síelni is alig tudott. most meg síoktatók lesznek...

egyébként amit írsz műsor télleg elég jó :D sok részt láttam már belőle, Svájcban asszem Grindelvaldban voltak.
Előzmény: (Stani 94347)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2010.11.23. 20:30
Ma megnéztem. Csodáltam a tájat.Bámultam Butler, az érthetőségig, leegyszerűsített javaslatait. A műsorvezetők profizmusa, célratörő mézesmadzagja ehetőnek tünt. Jó műsor volt.
Előzmény: (Stani 94347)
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2010.11.23. 13:49
A Travel Channelen fut (újra)egy nagyon jó síelős műsor; különféle, szebbnél-szebb helyeket mutatnak be:
http://www.travelchanneltv.hu/series-info.asp?series=Skier%27%27s%20World&ID=1167&episode=4#4
Múltkor a kanadai Big White-ban jártak, ma Panorama (Kanada) és Svájc következik.
Műsorvezetők Mike Douglas (pro síző) és Edith Rozsa.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.