Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Campiglio Dolimiti Di Brenta - Madonna, Pinzolo, Folgarida, Marilleva topikból

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2010.11.24. 08:53
Köszönöm a tájékoztatást!
Sör vagy forralt bor mellett de átnézzük a térképet:)
Balesetmentes síelést, nagy havat , sok napsütést kívánok!
Előzmény: (vh 94315)
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2010.11.23. 09:54
Szia GrahamHill!
Igen, minden pálya elérhető. Minden ki van táblázva. Azt hiszem, még térkép nélkül sem lehet eltévedni, de nem árt a pénztárnál egy térképet zsebre vágni, és előtte egy sör mellett átböngészni.
AZ ERŐ LEGYEN VELETEK!
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2010.11.23. 09:50
Probi!
Minden összeköttetés működni szokott. Szerintem Madonnán a központi parkolóban célszerű parkolnotok, ahol az út felett mozgójárda visz egyik oldalról a másikra. A Groste I kabinos lifttel átellenesen indul a székes, azzal a tetejére, majd a táblákat követve a Monte Vigo fél óra liftezéssel együtt.
A Vigoról Marilleva, Folgarida is OK. Visszafelé el kell indulni háromkor, hogy az összeköttetést le ne késsétek.
Előzmény: (Probi 94262)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2010.11.22. 20:44
Szia VH!
Köszönöm a gyors választ, sokat segítettél és ez a Peio nevű hely is érdekesen hangzik.
Nem tudom, hogy a többi pályát (Groste, monte spinale) is elérjük e ha lécen kelünk át a hegyen??
A térképen nem igazán érzékelni a távolságokat.
Tonaleban már vagy 5x voltam de nekem egyik kedvencem, főleg a Presena gleccser alatti Passo paradiso fekete pálya.
Előzmény: (vh 94226)
Probi
79 élménybeszámolót írt
79
17 éve tag
2010.11.22. 19:23
Szia vh!

Bocs a kicsit késői reagálásért,de ugye a munka!

Köszönöm a meghívást,mindenképpen törekszem a vasárnapi találkozásunkra ezen a hangulatos helyen.

Az előbb leírt Marilleva-Folgarida-i hegyen átkelést is fontolóra veszem,remélem azok a pályák illetve felvonók már üzemelni fognak.Lehet ez Strembobol,a szállásunkról nem kivitelezhető?
Megnéztem,hozzánk közelebb van Madonna.

Mi négyen leszünk,mind férfiak,asszonyok otthon,vagyis itthon!

Szia
Előzmény: (vh 94207)
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2010.11.22. 15:27
Szia Graham Hill!
Ne menjetek el Madonnáig, mert Marilleva-Folgarida össze van kötve Madonnával, így majdnem félúton már be tudtok csatlakozni. Ha a térképet megnézed, két helyen tudsz felmenni.
1) Mezzana-Marilleva 900-ról egy régi 12 fős kabinos lift visz Marilleva 1400-ra, onnan a 6 személyes kabinos lifttel, majd az Orso Bruno-6 üléses székessel a Monte Vigora. A Vigo-ról átcsúszás Madonnára.
2) Daolasa Commezzadura-ról (Ponte di Legno felől jövet ez Mezzana után az első falu) a Daolasa-Val Mastellina I.-II. sílifttel Folgarida-ra a Monte Spolverino-ról átcsúszol a Monte Vigo-ra, majd átcsúszás Madonna, vagy Marilleva.

A Monte Vigo tetején találkozik a három irány. Folgarida, Marilleva, Madonna.

Ha mégis Madonnára akartok átmenni autóval, az egy kicsit hosszabb autókázás, Dimaro-nál kell jobbra tartani, Folgaridán át juttok Madonnára. Pontosan megkerülitek a hegyet, amin sível is át tudsz menni, amit felfoghattok egy túrának is. Nézd meg a térképet: http://www.funiviecampiglio.it/immagini/inverno/mappe/MappaCampiglio.jpg

Ha info kell még, jelezd, Tonale - Ponte di Legnot is elég jól ismerem.

Majdnem félúton van Pejo Ponte di Legno és Marilleva között. Új kabinos liftet adtak át az idén, korábbi hozzászólásomban van link. Azt hiszem egy napot megér, nagyon hosszú majdnem végig piros pályán tudsz lecsúszni, igaz, csak egy pálya van. Elég hideg hely, nagyon kevesen voltak tavaly, mikor átmentünk. Az új lift 3000 m-re szalad fel.
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2010.11.22. 13:43
Szia VH és Probi!

Mi négyen Ponte di Legno-ból fogunk átruccanni 1 napra Madonnára.Dec 15.-n.
Azt szeretném megkérdezni, hogy melyik pályákat javasoljátok.
Mindenki gyakorlott,, szóval kékre nem igazán szeretnénk menni, bár Alpe de Huez-ben jártunk úgy, hogy a kék elment feketének is:)
Szóval mit nem szabad kihagyni és melyik a felejthető?
Előre is köszi!
Előzmény: (vh 94162)
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2010.11.22. 12:16
Szia Probi!
A hütte, amiről írtam a Ristorante Malga Montagnoli:
http://www.ristorantemontagnoli.com/index.htm
A Nube D'Argento és a Nube D'ORO régi fa székes kétüléses sílift középső állomásán van. A lift a Monte Spinale csúcsra visz fel.

Mi hatan vagyunk, egy hölgy, három férfi, két fiú. Vasárnap délután egykor itt fogunk bombatdínózni.

Üdv
Előzmény: (Probi 94166)
Probi
79 élménybeszámolót írt
79
17 éve tag
2010.11.21. 21:54
Szia vh!

Már egy hete az olaszországi síterepek memorizálásával,hójelentéseivel,webkamerák böngészésével foglalkozom,mióta pont került a síútra.Remélem bízhatok a többéves tapasztalatodban és egy síelésben bővelkedő hetet tölthetek a vendégszerető olaszoknál.

Amint látom az első napi programotok már készen áll,persze az időjárás függvényében.Megpróbálom a csapatomat ezen időpontra és helyre invitálni,így a bombardínonak nem lehet akadálya.

Üdv!
Előzmény: (vh 94162)
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2010.11.21. 21:16
Szia Probi!
Úgy látom, a vasárnap este nálad is a hóhelyzet felderítésével telik.
Madonnában nem fogsz csalódni. Én már hetedszer megyek ide. Minden pálya tökéletesen elő van készítve reggelre. Elég jól ismerem a helyet, bár Pinzoloba még soha nem mentünk át.
Első nap mindig Madonnán kezdünk a Groste tetején, reméljük nem lesz köd.
Van egy hangulatos kandallós melegedő a kék 30 induló, az új fekete 28 alsó pontjánál. Nagyon jó bombardínót mérnek.

Nektek egy kicsit messze van autóval Tonale-Ponte di Legno, de megéri korábban kelni egy kicsit. Szerintem szánjatok rá egy napot.
Üdv.
A LEGNAGYOBB ÉLVEZET, AMIKOR AZ ÉL VEZET.
Előzmény: (Probi 94155)
Probi
79 élménybeszámolót írt
79
17 éve tag
2010.11.21. 20:47
Üdvözöllek:vh!

Húú!
Nagyon szép a szállásotok!

Úgy néz ki,hogy négyen megyünk innen Miskolcról,de a szállásunkon szerintem több honfitárs is megtalálható lesz az országból!
Olaszországban még nem síeltem,úgyhogy a helyismeretem=0.
Egyenlőre még nem kiforrot,melyik nap milyen síterepen csúszunk majd.Ez a hó mennyiségétől és persze a nyitott sípályák mennyiségétől függ.A szállásunkról elérhető síközpontok:

Monte Bondone 22 km sípálya Strembotól 60 km 1óra 13 perc
Folgaria-Lavarone 90 km sípálya Strembotól 87 km 1 óra 44 perc
Tonale-Ponte di Legno 100 km sípálya Strembotól 63 km 1 óra 22 perc
Pejo 16kmsípálya Strembotól 54 km 1 óra 15 perc
Madonna di Campiglio 60 km sípálya Strembotól 18 km 28 perc
Folgarida-Marileva 50 km sípálya Strembotól 29 km 40 perc
Paganella 31 km sípálya Strembotól 52 km 1 óra 13 perc
Pinzolo 26 km sípálya Strembotol 5 km 8 perc

//Úgyhogy van miből válogatni,ezek mind besíelhetők superskirama bérlettel,persze megfelelő hómennyiség esetén//

Mi itt alszunk:http://www.pinzolosi.hu/galeria3.php
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.