Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Milyen síterepet tervezel erre a szezonra? topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
nagyalbii
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2010.11.30. 12:13
Nézegettem repjegy árakat Svájcba, aztán a Swiss Genfbe már elvisz oda vissza 20 000 ft-ért. Ráadásul a swiss oldalán volt még ez is:
http://www.swiss.com/web/EN/various/competition/Pages/winter_in_switzerland_form.aspx

3 kérdés amire tudja a google választ, kitöltöd aztán lehet hogy elvisznek síelni Svájcba, egy hosszú hétvégére (szállás, bérlet, repjegy fizetnek). Az esélyt megadom magamnak, ahogy hallom a svájci síelés olyan mint egy Real Madrid meccset nézni Madridban. (Bár nem a tegnapit. :( :D)
Előzmény: (betonjég 94582)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2010.11.25. 15:17
Szia "betonjég"!

Ne akarj mindent egyszerre. Hódítás, repülés, vasút...Minden dolognak meg kell adni a tiszteletet, megbecsülést. Ha síelni akarsz arra koncentrálj, s akkor igazi élményekben lehet részed. Időd még van mindent meghódítani.
Csabor
Előzmény: (betonjég 94578)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.11.25. 14:26
Ausztriához képest a vendéglátás minimum 2x, a bérletárak 1,5x, a szolgáltatásoknál meg többszöröse lehet
Előzmény: (betonjég 94582)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
betonjég
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2010.11.25. 14:07
Ez a drága jelző mennyire jelent drágát? Szlovák vagy ausztriai árakhoz képest mennyivel drágább?
Előzmény: (huligan 94580)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.11.25. 14:00
Svájc a nyerő egyértelműen, de k..va drága!
Előzmény: (betonjég 94578)
betonjég
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2010.11.25. 13:54
Én eddig csak kicsi pályákon voltam (bár nem is vagyok még egy ski-expert), de most szeretném "meghódítani" az Alpokat. Azokba a hegyekbe szerelmes vagyok! Többször voltam már hegyet mászni és magashegyi botos túrákat végigjárni az osztrák Alpokban nyáron, de tavaly beleszerettem a síelésbe is.

Mivel élek-halok a repülésért, ezért úgy gondoltam kicsit messzebbre merészkednék a szomszéd hegycsúcsoknál. Melyik úticélt javasoljátok? Franciaország? Svájc?

Eddig nekem Svájc nyerő a hegyi vasutak miatt, mert az is nagyon érdekelne. Árak milyenek ott?
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.