Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs mustra; avagy melyik a legjobb topikból

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
kellerandrás
27 élménybeszámolót írt
27
17 éve tag
2010.12.03. 20:03
Na de mi az a felxindex?
Előzmény: (badin 95869)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2010.12.03. 18:52
Hajrá !
Előzmény: (badin 95920)
badin
110 élménybeszámolót írt
110
17 éve tag
2010.12.03. 18:33
Bocsi, mikor elvittem örültem, hogy megvolt mert másnap mentem síelni külföldre. Ott vettem észre ezt!
Biztos ott történt mivel, a nordicától jött direktbe az én nevemre a léc és a kötés és ott furattam fel helyben, mert mikor megjött rá 3 napra mentem síelni. Ha gondolod bemegyek balhézni az üzletbe, de az senkinek nem jó. Poszavecz Balázs meg is tudja mondani, ráadásul a szállítólevél is nálam van amivel a boltba érkezett! Szóval ha a szavamnak nem hiszel, akkor a papírnak fogsz?! Bevihetem a boltba akkor ott helyben kicserélik nekem egy u.a. lécre?
Előzmény: (AAron 95917)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2010.12.03. 18:14
Ne haragudj, de védem a mundér becsületét.
Ha nekem elfúrják a 130.000.-Ft.-os sílécemnek a kötését, minimum kérek egy másikat, ugyan olyat. Nem ?
Ezért kétlem, hogy ilyen történt, persze ez sem személyes.
Előzmény: (badin 95912)
badin
110 élménybeszámolót írt
110
17 éve tag
2010.12.03. 18:01
Azért töröltem mert nem volt korrekt, kicsit személyesre vettem és nem akartam rosszat senkinek! Másrészt pont a feestyle lécemen van a kötés rosszul azzal meg semmit nem lehet nagyon kezdeni, mert arrébb nem lehet fúrni. Mindenki hibázhat, nem erről van szó, csak azért egy 130.000ft-os lécnél nem mind1, másrészt meg a menettulajdonságát is befolyásolja! Nem azért említettem mert valami jóvátételt várok, csak rossz, hogy a lécem így nem az igazi....
Előzmény: (AAron 95905)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2010.12.03. 17:46
Na látod, le lehet írni normálisan is, hogy mit, miért ajánlasz.
Az egy másik kérdés, hogy én változatlanul nem ajánlanék közel 80 kilós embernek 80-as flexindexű bakancsot, egy ilyen bemondott sítudásnál sem (nem lesz meg a fejlődés lehetősége, sem).
Ha Te síoktató vagy, kérdezz is úgy, mint egy síoktató. Tegyél fel olyan kérdést, amiről süt, hogy ez a foglalkozásod, nem kell túlmagyarázni, nem kell a hetedik hozzászólásnál kiderülnie, hogy sít oktatsz (a 8. meg hogy 120 flexindexű a bakancsod).
Tegyél fel olyan kérdést, aminek a válaszával tud kezdeni valamit a kérdező, amiről Te el tudod dönteni, hogy jó lesz-e Neki a síléc, síbakancs.

Badin, nem szerettelek volna kioktatni, távol álljon tőlem, harcoltam is magamban, hogy a Montanas beszólás után elküldjelek-e a ##&@>#||đ-BA vagy ne.
Jut eszembe, hova tűntek a hozzászólásiad, csak nem kitörölted Őket?
Ejnye, így nem fogja tudni az olvasó közönség, hogy kiben bízhat (én is töröltem már ki paraszt hozzászólásomat).

A Montana az édesapámé, várják vissza a félrefúrt kötést (ha tudsz ilyet vinni, bármit választhatsz az üzletből)

Áron.
Előzmény: (badin 95869)
badin
110 élménybeszámolót írt
110
17 éve tag
2010.12.03. 12:50
1. Nem "hencegésből" mondtam, hogy oktatok. Csak jelezni akartam, hogy nem először ajánlok cipőt.
2. 80-as flexindexxel semmi gond, mert én haladó létemre egy 120-as felxü cipőt is teljesen meg tudom terhelni.
Másrészt a felxindex tudás függő is, ha ő haladó és szeret gyorsabban síelni, akkor jó lesz neki, mivel ha később fejlődni szeretne akkor van egy jó cipője, másrészt ha most még kemény is neki akkor csak lazábbra hagyja a felső csatot, vagy csak átállítja 70-es flexre. Mivel ez egy komolyabb cipő ezért a csatjai is aluból vannak ami által tartósabb is.
És azért tegye szívéra a kezét, mivel az általad említett "hencegés" nagy divat itthon és felesleges egy nem reális sítudáshoz cipőt választani.
Előzmény: (AAron 95857)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2010.12.03. 12:33
Há há há !

Ennyi tellik tőled? Védd meg talán azt amit írtál.
És nem vagyok Montanás!
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2010.12.03. 12:12
Elnézést kérek az érintettektől, bunkó lettem volna?
Hogy igazam van-e, majd valaki más eldönti.
Gyula, vennék órákat tőled,mi a tarifa?

Már párszor leírtam - és persze mindenki bólogatott - , hogy sz@rul feltett kérdésre, ne várjunk korrekt választ, azt is leírtam, hogy mik azok a kérdések, amire a válasz után 90%-an lehet tanácsot adni.
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2010.12.03. 11:40
Akinek nem inge, de ha már felvetted az inget.

Ez visszakérdezés?
- hány kiló vagy és tedd a szívedre a kezed, milyen szinten síelsz? -

Tudod, ez egy rettentően amatőr és hiányos kérdés, ebből nekem derül ki, hogy értesz vagy nem értsz valamihez. Az már megint egy más kérdés, hogy 77 kilóhoz, ajánlani egy 70-80 fexindexű bakancsot nem szabadna.

Az, hogy síoktató vagy, szerintem senkit sem érdekel, ezt kár volt kidomborítani. Szerintem ezen a fórumon nem szokás hencegni.
Előzmény: (badin 95854)
badin
110 élménybeszámolót írt
110
17 éve tag
2010.12.03. 11:26
Azt sem árt mérlegelni, ha valaki síoktató(pl. én) és nem elsőként ajánl cipőt. De a visszakérdezésem jellegéből sejteni lehetett, hogy nem amatőr lehetek. Azért, mert nincs annyi szabadidőm, hogy 0-24 itt lógjak a fórumon, nem azt jelenti, hogy nem értek mondjuk a sícipőkhöz.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.