Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Unterberg topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
pezs
15 élménybeszámolót írt
15
13 éve tag
2010.12.13. 13:33
Néhány évvel ezelőtt gyermekeimmel együtt felköltöztünk egy hétre a pályán található menedékházba. Ott laktunk!
Étkeztünk és aludtunk, természetesen napközben az időnket a pályákon töltöttük. Nagyszerű élmény volt, hiszen ez a pálya híres a természetes körülményeiről. A pályák gondozottsága az ausztriában megszokottakétól nem maradt el, ennek ellenére képesek voltak megőrizni a tél valódi szépségét. Rengeteg erdei út, valódi buckás pálya, és nem utolsó sorban a hely szelleme: ezen a pályán tanult Michaela Dorfmeister!

Hatalmas óriás plakátok tudatták az odaérkezőkkel Michi akkori sikereit!

Miután a felvonók leálltak a közönség egy része beült egy könnyű vacsorára, majd jókedvűen, fejükön a lámpákkal, lecsúsztak a völgybe az autóikhoz.

Csak nagyon kevesen maradtunk éjszakára is a hegyen, így a kis csapat otthonosan befűtött a kandallóba, megterítettünk és közösen elfogyasztottuk a hazait.

Ezt az idillt csak egy-két éjszakai túrázó zavarta meg: jött, átöltözött, megivott egy teát, és tovább csúszott a szikrázó éjszakában.

Fantasztikus kirándulás volt!
Előzmény: (afuchs007 95390)
afuchs007
105 élménybeszámolót írt
105
13 éve tag
2010.12.01. 11:23
Szépen esik a hó most is Unterbergen!

Remélem januárban már nyitnak! Nekem nagyon szép emlékeim vannak erről a helyről. Itt csatoltam fel először a sílécet. Majd a második síelős napomat is töltöttem el!
Szép környezet, kevés ember, hangulatos hütték, kedvező árak és még közel is van!
Kicsit fárasztó a húzólift, de ki lehet bírni! A pályákat 1 nap alatt nem lehet megunni, több napos síelést azért nem ide szervezném! Tanulásra kiválóak! Már barátoknak meg is ígértük, hogy ide kivisszük őket ide , mert szeretnének megtanulni!

Hajrá Unterberg!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.