Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Franciaország topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
turbogabor
68 élménybeszámolót írt
68
15 éve tag
2010.12.14. 08:10
Elhiszem. Mondom én még csak most megyek másodszor és eddig nem tapasztaltam ilyet. De az tényleg kicsi terep Alpe D'Huez-hez képest.
Előzmény: (Xero 97937)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2010.12.13. 20:09
Azért a nagyobb rendszerek aljánál reggelente be lehet Fro-ban is szopni a lécre taposósdit. :) Tavaly Alpe d'Huez-ben kapott hideget-meleget szegény Atomicom reggelente! :D
Előzmény: (turbogabor 97897)
turbogabor
68 élménybeszámolót írt
68
15 éve tag
2010.12.13. 15:09
Sziasztok!
Egyetértek az előttem szólókkal, bár én még csak egyszer voltam Franciaországban, illetve januárban megyek másodszor.
Ugyanis.
Előtte Ausztriában voltam néhány helyen, na meg Jasnán csatoltam életmben először, és zongorázni lehet a különbséget szerintem!
Pedig tavaly egy francia viszonylatban "kicsi" és olcsó (55.000,- volt a busz, szállás, síbérlet!!!!) helyen voltam: Chamrousse. Magyarok által nem túl preferált, de én marha jól éreztem magam, mindenben felülmúlta az addigi síeléseimet!
Úgyhogy én ott döntöttem el, hogy többet max egynapos síelésre megyek Ausztriába. Így idén is Franciaországba vesszük az irányt január 14-én Val d' Allos-ba.... immáron kocsival vagy 20-an:). Ami a legnagyobb különbség (és szerintem ez a lényeg)marha sok pálya van, és NINCS SORBAN ÁLLÁS!!!! Semmeringen voltam az új lécemmel először, ne tudjátok meg hogy összetaposták a 30 perces sorbanállások során....
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.