Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

TV2 Sí-kalandjárat

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: TV2 Sí-kalandjárat
2008.03.07. 08:52
A boardosok egy másik világ, folyton brahiznak és cikizik egymást, úgyhogy meg tudom érteni az említett oktatókat. Számomra a legvisszataszítóbb az volt, mikor Murauban a liftből ordítottak ki a haladóbbak a kezdőknek, hogy "Mi lesz, indulj már el te béna".
A családom nagyobb része a tavalyi szezonban állt át boardra. Általános tapasztalat, hogy popsi védő kell! Különösen az elején. Ugyanis elég sokat huppantak fenékre, amit egy idő után meg is éreztek.
Tudom ajánlani a Műegyetemnél, a Budafoki útról nyíló, Csiky ut 2-ben, egy nagy alagsorban lévő Ski-boy-t. Van board is és mindenféle protector is és értenek is a dolgokhoz. Az elérhetőségüket megtalálod itt az üzleteknél. Itt láttam olyant, hogy szét volt vágva a síléc, azért hogy meg tudd nézni, milyen belül a szendvics szerkezet.
És Andi ne felejtsd, hogy a március a sítúrázás főszezonja! Ilyenkor példáúl a Grosslockneren teltház van túrázókból.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.