Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Isola 2000
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Isola 2000
2015.10.25. 16:23
Szerintem is kellemes pályarendszer. Aki a "halálközeli" élményeket keresi, az ne ide jöjjön, de ha síelni akar egy jót, akkor megfelelő. Én e fórumon gyakran azt olvasom, hogy sokan leszólják azokat a terepeket, ahol a pályák többsége nem sötét-fekete. A helyszínen meg azt tapasztalom, hogy a magyar síelők jelentős hányada nem a lejtők ördöge, sokan bizonytalanok a nehezebb részeken.
Sajnos hazánktól Franciaország elég messze van, így az ottani síterepek is. Ha Isola távolságát (1256km.) összevetem más, magyarok által gyakrabban járt terepekkel akkor azt mondhatom hogy a távolsága a "szokásos".
(Pl.: Les2Alpes 1303km., Alpe d'Huez 1292km., Puy St. Vincent 1214 km.,Valmorel 1311 km.,Valloire 1217km.és a kedvencem Les Orres 1260 km..)
De aki ráérez az itteni terepek által nyújtott síélményekre (pl. pályaszállás, nagy pályarendszer, nincs tömeg a pályákon és a felvonóknál, hóbiztosság, stb) az visszajön.
Előzmény: (Bélapó 183707)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.