Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Isola 2000
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Marcelo
1 élménybeszámolót írt
1
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Isola 2000
2018.12.12. 20:36
Ahogy Nizzában ülök egy pohár remek borral a kezemben, egészen hihetetlen, hogy pár órája még itt síeltem. 5 és fél után ma volt először léc a lábamon, és Isola 2000 jó választásnak bizonyult. Szezon előtt vagyunk, úgyhogy még nem volt minden lift és pálya megnyitva, de így is sikerült elfoglalni magamat.

Ami jó volt:
- mindenki kivétel nélkül baromi kedves és segítőkész volt, a csúcsfelvonónál 2x is megkérdezték, mennyire tetszik a kilátás és a terep, egy másik, kisebb felvonónál emlékeztek rám, és ismerősként üdvözöltek megint
- bár ma szinte senki sem volt fent, ránézésre a kapacitással még a főszezonban sem lehet túl sok gond, minden főlift 4-6+ személyes
- a pályák döntő többsége be van ágyúzva / kezelve van, főleg reggel egy élmény volt lecsúszni
- a terep tengerszint feletti magassága és elhelyezkedése garantálja a sok hót, jobb napokon pedig szinte biztos a napsütés / jó kilátás + Nizza is a szomszédban van

Ami rossz lehet (engem nem érdekelt):
- relatíve sok a húzólift, ezek nagy része baromi nagyot ránt indításkor (ezt én szeretem, mert gyári hibás vagyok)
- az ülőlifteken nincs bubi, és összesen két kabinos lift van... ma -12 fok volt, tehát félig fagyhalál, ez engem nem zavart, mert felvettem még egy pulcsit, de aki a hidegre érzékeny, az itt szenvedni fog, ha nem süt a nap
- a liftek / ülések nincsenek takarítva: aki Osztrákiához szokott, szenvedni fog, én csak röhögtem, és letakarítottam az ülést magamnak
- a terep kicsi - ha az összes lezárt pálya nyitva lett volna, 2 nap után akkor is unatkoztam volna
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.