Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hó Show

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hó Show
2010.11.14. 06:50
Úgy látom sajnos nem vagyok egyedül a véleményemmel, nekem is a gyártók távolmaradása hiányzott legjobban. A standok kiosztása is elég érdekes volt számomra, nem értem miért kellett a börzét egy sorba bezsúfolni amikor a csarnok egyes része kongott az ürességtől. Ágyast valóban nem ittam viszont kofolát igen, tudom sokan nem szeretik de mi a fiammal őszintén sajnáltuk amikor megszüntették a hazai forgalmazását. Északi szomszédaink megérdemeltek volna egy kicsit frekventáltabb helyet, ők azért hozták a formájukat és az a srác tényleg baromi ügyes volt.Olyan könnyedséggel csinálta a kunsztokat, hogy az ember majdnem elhitte nem is olyan nagy dolog ez. Öröm volt nézni a produkciót, szinte táncolt azon a parányi lejtőn. Készítettem kettő képet, de sajnos csak telefon volt nálam (bocs a minőségért lassú mint a csiga) így a szaltót nem igazán sikerült lekapnom. Nem tudom van-e még lejjebb de nekem némi csúsztatással egy kirakodó vásárra kezd hasonlítani a rendezvény aminek egyre kevesebb köze van a téli sportokhoz.
Kep0057.jpg
Kep0058.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.