Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Piancavallo
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
zaszti13
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Piancavallo
2009.02.14. 08:32
Sziasztok!
Én most tértem vissza Piancavalloból, ahol csodálatos 6 napot töltöttünk el. Jelenleg hatalmas mennyiségü hó van fent a hegyen (még ekkorát soha nem láttam), még kisebb lavinákkal is találkoztunk. A pályák tökéletesen karban vannak tartva és nagyon kevesen vannak így sorban állni még hétvégén sem kellett. A terep valóban besíelhető egy nap alatt, de a táj szépsége (főleg a csúcson- "habcsókrengeteg") megér mindent! A pályák legtöbb része könnyű, lankás szakazból áll, ami tökéletes a technika csiszolásásra. Nálunk sok profi síelő és snowboardos volt, de mégsem unatkoztunk. Free rideolni csak óvatosan, nagyon erős a kontroll! Ha elkapnak, 50 euro a bírság, de azért meg lehet játszani :). Esti szórakozásra meleg szívvel tudom ajánlani a Iglo bárt és Gatto Nero discotechat akár hétköznap is! Mi első nap 5 perc után már az asztal tetején táncoltunk a helyi személyzettel együtt! Mind attól függ milyen hangulatot csináltok, de hálátlanok nem lesznek, az biztos!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.