Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡

Selmecbánya - Salamandra Ski Centrum síterep leírás szállás cikk galéria videó wellness értékelés, élménybeszámolók

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 1, rendezés:
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Selmecbánya - Salamandra Ski Centrum
Üzenet szövege
Feladó:  zsuriFérfiHaladó síelőProfi snowboardos
Dátum: 2016.01.25. 14:06
(Üzenetazonosító: 186707)
zsuri Hozzászólások: 13
Regisztrált: 2009.01.10.
19 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
Tegnap voltam itt először. Egy napra szerettünk volna elmenni családdal valami "közeli" helyre, ami megfizethető és nincs tömeg. Eplény a tömeg miatt kiesett, maradt Szlovákia.

Vegyes benyomásokkal jöttünk el. Bár a google 2.5 órás utazási időt ír, mindkét irányban 3 órát utaztunk és nem autópályán, hanem kanyargós kis utakon, ahol sötétben az útjelzések is nehezen láthatóak.

A pálya nem rossz, de már 11 körül 40cm-es buckák voltak a fenti részen, amit túl kellett élni és utána lehetett normálisan síelni/boardozni. Emiatt kicsit hiányérzetem volt, mivel az alsó rész már lankás. A felvonó jó, a hó minősége és mennyisége is megfelelő. Az előttem hozzászólókkal ellentétben nem gondolom, hogy túlzottan sokan lettek volna akár a pályán, akár a felvonónál - pedig vasárnap volt. Egyszer sem kellett 5 perctől tovább sorban állni és a pályán is mindig elfértünk, pedig nekem azért kell a hely a kanyarjaimhoz :-)

Ha valaki Vácról/Esztergomból megy akkor 2 órás utazási idővel már kevésbé vészes, de nekünk Budaörsről 2x3 órát kellett utazni. Stuhleck is ugyanilyen távolságra van, végig autópályán lehet menni és a két pálya(rendszer) nem összehasonlítható. Igaz, Stuhleck 2x olyan drága (drágább jegy + nagyobb távolság). Családdal nagyon nem mindegy az ár, viszont ha a költség eloszlik az utasok között akkor nem is kérdés, melyiket választanám.

laponként: összesen 1, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE » UTASBIZTOSÍTÁS -10% » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 225 vendég és 20 regisztrált felhasználó látogatja.