Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Visegrád
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
rmikee
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Visegrád
2019.01.06. 20:45
Sziasztok!

Én a mai saját tapasztalatomat szeretném megosztani veletek!
Amilyen örömmel indultunk neki a sípályának, olyan szomorúan távoztunk onnan!

Mikor megérkeztünk 10:45-kor, beálltunk a sorba!
Van egy 3 éves kisfiam, így gondoltam, hogy egy fene 3500/2óra/gyerek + 4500/2óra/felnőtt és akkor a bébi pályán tudunk rendesen gyakorolni!
Kérdeztük a kasszában ülő hölgyet, hogy ha veszünk a fiamnak meg nekem jegyet, akkor bemehetünk-e a bébi pályára!
Erre a kérdésre nemleges választ kaptunk és hogy csak síoktatóval lehet oda bemenni!
Ezt kontsatálva elmentünk oktatót keresni, hogy megkérdezzük az árakat, de mikor meghallotuk, hogy 12000 egy oktatás akkor szépen elmentünk a pályáról!
Távozásunkkor láttam, hogy a bébi pályán több felnőtt (nem síoktató) a gyermekével benn gyakorol!
Ez azért szomorú, mert mi is gyakorolni mentünk volna, de lényegében elhajtottak!
Szóval vagy a kasszában ülőket kellene rendesen tájékoztatni, vagy ki kellene írni a bébi pályára, hogy oda szülő nem mehet be, csak síoktató!
Én nagyot csalódtam, pedig szerettem ide járni síelni is és szánkózni is!

Üdvözlettel
Mikee

U.i. A sorban állt egy idősebb hölgy és nehezményezte, hogy nem volt kiírva a kasszánál, hogy az egyik pálya nem üzemel (pedig az unokáival direkt ezért a pályáért jött), erre a kasszás mondta, hogy az interneten fent van.
A hölgy sajnos nem nézi a weboldalt így nem is tudta, mert a kasszánál sem volt kiírva!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.