Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡
ROVATOK    HÍREK    HÓJELENTÉS    WEBKAMERÁK
TÉLI SPORTOK    FELSZERELÉS    GALÉRIA
JÁTÉK    AKCIÓK    FÓRUM    SZAKÉRTŐK

Visegrád síterep leírás szállás cikk fotóalbum videó síiskola értékelés, élménybeszámolók

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 1, rendezés:
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Visegrád
Üzenet szövege
Feladó:  rmikeeFérfiHaladó síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2019.01.06. 20:45
(Üzenetazonosító: 203132)
rmikee Hozzászólások: 21
Regisztrált: 2012.01.15.
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok!

Én a mai saját tapasztalatomat szeretném megosztani veletek!
Amilyen örömmel indultunk neki a sípályának, olyan szomorúan távoztunk onnan!

Mikor megérkeztünk 10:45-kor, beálltunk a sorba!
Van egy 3 éves kisfiam, így gondoltam, hogy egy fene 3500/2óra/gyerek + 4500/2óra/felnőtt és akkor a bébi pályán tudunk rendesen gyakorolni!
Kérdeztük a kasszában ülő hölgyet, hogy ha veszünk a fiamnak meg nekem jegyet, akkor bemehetünk-e a bébi pályára!
Erre a kérdésre nemleges választ kaptunk és hogy csak síoktatóval lehet oda bemenni!
Ezt kontsatálva elmentünk oktatót keresni, hogy megkérdezzük az árakat, de mikor meghallotuk, hogy 12000 egy oktatás akkor szépen elmentünk a pályáról!
Távozásunkkor láttam, hogy a bébi pályán több felnőtt (nem síoktató) a gyermekével benn gyakorol!
Ez azért szomorú, mert mi is gyakorolni mentünk volna, de lényegében elhajtottak!
Szóval vagy a kasszában ülőket kellene rendesen tájékoztatni, vagy ki kellene írni a bébi pályára, hogy oda szülő nem mehet be, csak síoktató!
Én nagyot csalódtam, pedig szerettem ide járni síelni is és szánkózni is!

Üdvözlettel
Mikee

U.i. A sorban állt egy idősebb hölgy és nehezményezte, hogy nem volt kiírva a kasszánál, hogy az egyik pálya nem üzemel (pedig az unokáival direkt ezért a pályáért jött), erre a kasszás mondta, hogy az interneten fent van.
A hölgy sajnos nem nézi a weboldalt így nem is tudta, mert a kasszánál sem volt kiírva!

laponként: összesen 1, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% TANÁCSADÁS SÍELŐK NAPTÁRA
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 74 vendég és 3 regisztrált felhasználó látogatja.
Asztali nézet