Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Visegrád
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Visegrád
2023.01.31. 21:41
Kedves sí és snowboardos barátaink!

Tréfát űz velünk eddig a tél!

Tudom sokan örülnek eddig az enyhe időjárásnak, nem kell sokat fűteni, de én szeretem a hideget, ez van. A második hóágyús éjszakánk jól sikerült, rengeteg havat gyártottunk, de ez a megnyitáshoz kevés, ami sajnos előre látható volt. Nincs mit tenni, miközben a magasabb, és jelentősebb hógyártó kapacitású helyeken, üzemelnek, mi várakozunk. Nagyon kellene a fejlesztés, ami sajnos félúton megállt, így csak reménykedünk, hogy a tél közepén, végre tél lesz, és ezzel a szűkös teljesítménnyel is, eredményt tudunk produkálni.

Múltkor írtam, hogy előbb-utóbb itt a hideg betörés, és ez, most kézzel fogható közelségbe került. Hét végétől, jövő hét elejétől, jelentősebb lehűlés érkezik, mégpedig a várva-várt keleti oldalról, ami a hógyártásnak a lehető legjobb, alacsony páratartalmú szibériai hideg. Már csak a modellfutások közeli igazolását kell megvárni, és végre mi is megnyithatunk. Itt olvashattok az előrejelzésről: https://www.idokep.hu/hirek/eros-lehules-johet-jovo-hetre

Köszönöm az eddigi szurkolást, remélem minél többen el tudtok jönni hozzánk is, hiszen mi ebből élünk, várunk mindenkit szeretettel!

Üdv! Gutbrod Rezső hódrukker, reménybeli síoktató, üzemeltető!
20230130-065320.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.