Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Buszos síutak Franciaországba - tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Buszos síutak Franciaországba - tapasztalatok
2016.02.25. 20:30
Kedves Andrea! Én korábban ezt írtam: "Elég sokat utaztam életemben vonaton, buszon és repülőgépen, de talán három esetre tudok visszaemlékezni, hogy az utast kizárták a további utazásból. És az okok sokkal súlyosabbak voltak, mint az, hogy összevizelte maga alatt az ülést." Sajnos nem tudom erre elfogadni válaszát, hogy ez "érvelési hiba". Én itt egyszerűen csak arra utaltam, hogy általam látott esetek sokkal súlyosabbak voltak, mint egy részeg "közösségellenessége". Súlyos trauma érhette az alkoholizmussal kapcsolatban Önt, mert évek óta jelen van e fórumon, de eddig csak a "zárjuk ki az utazásból a részeget" ügy aktivizálta. Ez a fórum nem az alkoholizmus elleni harc érdekében jött létre illetve működik. Több szervezet célja az alkoholizmus elleni küzdelem. Remélem hogy megtalálja e honlapokat ahol biztos nagyobb az ilyen nézetei iránti fogékonyság, és nem fogja felizgatni olyan beszélgetőtársa aki (érezhetően poénból) "értetlenkedik". Én a magam részéről ezt a témát befejeztem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.