Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Buszos síutak Franciaországba - tapasztalatok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Buszos síutak Franciaországba - tapasztalatok
2016.02.26. 22:49
Kedves Andrea! Azért nem kívánok ezzel az utazásból kizárós témával többet foglalkozni mert ez már nem a síeléshez kapcsolódó utazás problémáiról, hanem az Ön alkoholizmus, alkoholisták elleni "harcáról" szól. Több mint egy évtizede utazok - gyakran - busszal a franciaországi síterepekre, így van bőven saját tapasztalatom az utazásokról, és természetesen figyelemmel kísérem mások benyomásait is. Még nem hallottam arról, hogy hazánkból indult síbusz utasai közül az oda illetve visszautazás tartama alatt bárkit kizártak volna ittassága, vagy más közösségellenes magatartása miatt. Pedig ez idő alatt utasok ezreiről beszélhetünk, akik között biztosan voltak az utastársaiknak kellemetlenséget jelentő lerészegedettek is. Ha az utasok csak 1% került ilyen állapotba az is jelentős szám. Valós a probléma, a gyakorlat azonban eddig valamilyen módon mindig kezelte a helyzetet utas kizárása nélkül. Ebből következően nincs alapos ok arra, hogy egy síelésre orientált fórumon - mi síelők - erről hosszasan beszélgessünk.
11 éve vagyok ezen a fórumon (összeszámoltam) 240 írásos bejegyzéssel. Tekintve azt hogy nem ismerjük egymást, ezek alapján nem juthatott alappal olyan következtetésre hogy én "valószínűsíthetően" helyeslem és támogatom a lerészegedést, az alkoholizmust. Írásában személyemet ilyennek vélelmezve kelti negatív híremet. Ön az aki "vélhető" tulajdonságaimmal támogatja álláspontját. Nem én, hanem Ön az, aki az argumentum ad hominem módszerével él. Infamia iuris!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.