Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

külön snowboard/sí- pálya

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
sigesa
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: külön snowboard/sí- pálya
2005.02.04. 21:25
Kedves "Girasol" ! Lehet hogy Te ezt a hozzászólást "butácskának" tartod, én most inkább nem mondom mit tartok butácskának, de úgy látszik még nem voltál olyan helyzetben (kívánom ne is legyél, és senki más se!!!), ami miatt itt a fórumon szót emeltem ! O.K. védje mindenki a márkatársait, de elhiheted hogy nem az ujjamból szoptam a pályaközepén heverészést (amúgy lehet, hogy síelők csak azért nem heverésznek, mert léccel bonyolultabb), a lényege a dolognak arról szól, aki ott heverészik középen, akadályoz, és veszélyeztet másokat. Egyelöre a deszkások vannak túlnyomó többségben, tehát ellenük (és CSAKIS az ilyen deszkások ellen) próbáltam szót emelni. Kedves "Zozo" ! Sajnos én is éreztem már így nem is egyszer, hogy jobb meg se szólalni szép anyanyelvünkön az ilyen "honfitársak" miatt. Absz. nem kéne hogy sporteszközfüggö legyen az intelligencia a pályákon, és bízom benne hogy ez a butácska hozzászólás részemröl csak TÉVEDÉS volt. Lehet nyugodtan fújni, és köpködni, de meggyőzni az ellenkezőjéről hatásosabb lenne. Üdv : Géza
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.