Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Alpesi Sí Világkupa

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brockey
209 élménybeszámolót írt
209
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Alpesi Sí Világkupa
2018.01.15. 00:13
Igen, sneeuw, köszönöm, én is hallottam az interjút az m4-en a lesikló verseny közben.
Annyi infót sikerült leszűrnöm még belőle azokon kívül, amelyeket te is megírtál, hogy állítólag megpróbálta elfordítani a bal lécét, de nem sikerült szegénynek. És tényleg, megnézve a visszajátszást ugyanúgy ráment a bal síléc hátulja a jobb síléc hátuljára, mint Richard Freytagnak az innsbrucki 4sáncon, és innentől vesztette el a kontrollt. Bár a szándékos elesést (ha tényleg az volt) én most is rossz döntésként értelmezem. Akkor már jobb lécet kicsit felemelve (ha lehetséges), bal lécet elfordítva lelassult volna. Mindenesetre az esés nagyon csúnyán nézett ki, így utólag mindenképpen elkerülendő lett volna szerintem, és a lábai sem néztek ki túl jól utána.
A másik, hogy azt mondják, a sérülés már a kapunál megtörtént. Lehet, hogy így volt, a visszajátszásból szinte semmit sem lehet látni, mert a szemből felvevő kamerafelvételen csak a felsőteste látható, a lábakat eltakarja a pálya (vagy ugrató vagy micsoda). A hátsó kamera meg elég messze volt, de annyit azért összeraktam a kettőből, hogy a jobb lába tényleg eléggé kicsúszott, viszont a felsőteste nem dőlt be ehhez eléggé, talán a súlypont is túl alacsonyan és középen volt (remélem, érthető, hogy mire gondolok) és a térdízületet egy természetellenes pozíció és így a szalagszakadás felé tolta.
Persze így van, mindez csak találgatás a részemről. De mint mindenből, ebből nekem is lehet (és kell is) tanulni.
Előzmény: (sneeuw 198266)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.