Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Freestyle Skiing

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tevebob
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Freestyle Skiing
2008.02.06. 14:45
Sziasztok!

Elkapott egy gondolat, hogy érdekelne a freestyle síelés, freeski, olyan formában hogy megcsúsznék néhány slideot, esetleg itt Mo.gon a 4seasonsslide parkban, illetve amikor síelni vagyok és ha van funpark akkor oda benézni, ugratgatni, na nem feltétlen, 40 m eseket.

Na szóval arra akarok kijukadni hogy tudna e nekem vki információkkal szolgálni, például, milyen lenne erre nekem egy ideális freestyle léc, szélességben, hosszúságban, keménységben, rádiuszban, illetve miket ajánlotok, kötésben is, esetleg új bakancs is kellene-e?

Illetve ha van itt vki tapasztalt róka azzal szívesen felvenném a kapcsolatot, mailben vagy msnen, vagy ha itt elmagyarázna néhány dolgot h mégis mit, hogy! :)

Egyébként 4 éve síelek, eddig egy Atomic Supercross SX7esen síeltem, (158cm, 14m es rádiusz). Hátha segítenek ezek. A síelésem szerintem már elég biztonságos lenne ahhoz h megpróbálkozzak ilyen kisebb dolgokkal, aztán szépen fejlődni benne.

A segítséget előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.