Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Szépalma Hotel - különleges, vidéki hangulatú szálloda a Magas-Bakony erdőségeiben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2021.03.11. 21:22
Köszönöm a tanácsot! Én is szorgosan nézegettem az időjárás jelentést és úgy láttam, hogy egy ideig nem lesz éjszakai fagy, de lesz napközben komolyabb eső. Ezért ismét elindultam egy délelőtti síelésre.
Szokás szerint 7-kor indultam Budafokról és autós gondok miatt a szokásosnál lassabban, de épp időben (kb. 8h30) értem le. Alig voltak még a parkolóban. Volt idő öltözni, folyó ügyeket intézni és jegyet venni (senki sem volt előttem).
Kb. 9-kor már a Szent Sólyom hordozta az ülepemet...
Élvezetes volt lefele a ratrak nyomon siklani. Figyelni kellett, mert váltakoztak a jól csúszó jegesebb szakaszok és a frissen hóágyúzott és épp elsimított részek, amik megfogták a lécet.
Folyamatosan lehetett körözni, így rekordot javítottam: 13 kört mentem a 2 órás jeggyel.
Sajnos a beléptető kapu még mindig nehezen fogadja a síkabát ujjába helyezett kártyát...
Ráadásul a bal szélső kapu mögül eltűnt a hó, így a csupasz deszka fogadta az óvatlan síelőt (és fogta meg a lécet).
Ezzel együtt jó móka volt.
Tarts ki Eplény és legyen még ott is néhány fagyos, hóágyúzós éjszaka!
Akkor talán még le tudok menni.
Előzmény: (k-balint 212028)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.