Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Wenigzell (Joglland)
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Landhotel Mönichwalderhof - 70 ágyas szálloda Mönichwaldban
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vécsey Zsolt
275 élménybeszámolót írt
275
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Wenigzell (Joglland)
2012.01.15. 23:26
Kedves Kovgyulus,
sztem akkor nagyjából tetszett és ez a lényeg.
Itt még gyerekjátszó sarok is van nem is rossz, ezt is megírhattad volna. Ha gyerekcsoportot visz valaki és letesz egy kondér teát és abból itatja az étteremben a gyerekeket, nem vágják ki mindenestől, hanem megkérdezik miben segíthetnek. Tudod itt mindenkit ismerek és náluk lelkiismeretesebb vendéglátókat nem igen láttam. Először biztos a pénzt látták a magyarokban, de ma 11 év után több barátom is van itt és nem csak nekem. Ha nem szolgálták ki őket, az csak véletlen lehetett.
A pálya olyan amilyen, kezdőknek való, de a Joglland Cupban is helyszín ez a pálya is, mert a kék pályán is a legjobb síelő nyer ! Mi idén 10. alkalommal fogunk versenyt rendezni és az utóbbi 8 évben 120 fő felett volt az induló magyarok száma, ez a hely népszerű, kedvelt és kiváló tanulópálya. A híd előtt azért állnak meg mert körülnéznek, mi van lejjebb. A többi pálya nehezebb a környéken, de ha tetszett gyertek csak vissza ide.
Előzmény: (kovgyulus 130791)
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.