Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Sella Nevea + Bovec Kanin (összekötve)
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Residence Soca
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sella Nevea + Bovec Kanin (összekötve)
2018.01.09. 07:39
Nem volt véletlen, én is ebben a táborban vettem részt :-)
Most már itthonról írok, sikeres vizsga után. Kemény és intenzív hét volt, rengeteg előadással és síelős gyakorlattal. Erről majd külön összeszedem a gondolataim, most még emésztem és rakom össze a tapasztalatokat magamban.

Az időnk sajnos elromlott, oda is betört az enyhülés, és az utolsó 3 nap esők áztatták a pálya nagyobb részét, de még így is maradt bőven hó a most érkezőknek. Egyébként haladó tábornak szerintem tökéletes a síterep, a nagy piros pályán mindent lehet gyakorolni, a feljutás gyors, tömeg nem volt egy nap sem.

Szállásunk a Sítanoda helyi bázisa, a Sport Hotel Forte volt. Elég riasztó véleményeket olvastunk róla a Google-ben, de kellemesen csalódtunk. Az igaz, hogy régimódi, szocreál az épület és a berendezés is, de jó melegek, kényelmesek és tágasak voltak a szobák, a svédasztalos ellátás pedig elég változatos és bőséges, nagyon finomak voltak az olaszos vacsorák. Kellett is a kalória, mert sokat égettünk, alig volt pihenőidőnk a 6 nap alatt.

Teszek fel még pár képet.
Előzmény: (SíMan 197977)
haznal.jpg
csapat.jpg
hello.jpg
magyarazat.jpg
liftnel.jpg
halonal.jpg
nagyho.jpg
lejton.jpg
kigyo.jpg
csoportkep.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.