Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Biztos, hogy mindenbe bele kell szólni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
alfer
88 élménybeszámolót írt
88
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Biztos, hogy mindenbe bele kell szólni?
2011.01.13. 10:52
Én is beleszólok:)
Jelenleg magamat örök kezdőként jellemezném. 4 éve síelgetek, egy elég valószínűtlen szitu folytán kezdtem el anno. Igazi oktató nélkül. Gyakorlatilag belecseppentem, mindenféle ismeret nélkül, azt sem tudtam eszik-e vagy isszák. Persze "igazi" oktató soha nem látott. Az az igazság, hogy most már tudom, hogy sok szenvedéstől megmenekültem volna, ha ez nem így kezdődik. Nyilván nagyon tetszett ez az egész a kezdetektől, de visszagondolva már tudom. Ez alatt a pár év alatt úgy érzem nagyon sokat fejlődtem, sokat figyeltem a körülöttem síelőket, sokat néztem videókat és sokat olvastam itt a fórumot:). Ma ott tartok, hogy könnyedén nekimegyek a meredekebb lejtőknek is, és magabiztosan manőverezek. Viszont nagyon-nagyon érzem, hogy egy oktatóra nagy szükségem van, mert mostani szintemről nem tudok feljebb lépni egyedül. A csapatunkban csak hozzám hasonló tudású, idősebb makik vannak, akik nem akarnak már tanulni, azt mondják nekik így jó. Sajna így egyedül vagyok, egy magán oktató pedig nekem drága. Ezért nagyon jólesik, mikor sikerül egy hozzám képest jól síelő emberkével egykettőt csúszni. Személy szerint azt gondolom, hülye az, aki a jótanácsot nem fogadja szívesen, holott tapasztalatból mondom, egy-egy mozdulat kijavítása nagyságrendekkel könnyíthet és segíthet a mozgásban.
Najólvan már annyit írtam, hogy elfelejtettem mit is akarok kihozni belőle, de a lényeg talán érezhető.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.