Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Dobogókő
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Konrád Leo
128 élménybeszámolót írt
128
7 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Dobogókő
2018.02.23. 17:09
Dobogókőnek különleges hangulata van, mindamellett, hogy tudományos alapon van használva és kezelve a pálya:-) A mai napon szépen szállingózott a hó és ami még fontosabb, hogy nagyon jó minőségű, szinte harapni lehet a természetes havat- én is majdnem beleharaptam, mert azért a meredeken technikás a pálya. Különleges élmény ezen a természetes havon csúszni. Jelenleg nem jegesedik, viszont a meredeken buckásodik és helyenként a fű is kilátszik, de kikerülhető. Nagyítóval sem találtam fagyott rögöt, talán ez a varázsa a hóágyú mentes síterepnek. Úgy láttam a ratrakot javították- nem tudom a meredeken mennyire hatásos a gép, de ha a lecsúszott havat visszatolja, akkor már rendben lesz. Nyitásra azért már voltak sízők, a parkoló is megtelt. Tömegről természetesen nem beszélhetünk. Ezt a pályát úgy kell használni, hogy a meredek felső rész a technikai fejlesztő, az alsó lankás pedig az élvezeti, gyorsasági szakasz. Minden esetre itt lehet érezni, hogy sportol az ember fia. Aki könnyed csúszkálásra vágyik, az talán csalódni fog, de annak ott van Visegrád. Nekem ma a 2 óra csúszás Dobogókőn, szuper feltöltődést jelentett.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.