Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Dobogókő
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kissunocske
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Dobogókő
2005.02.28. 19:00
Ahogy igértem,nagy várakozással szombaton reggel felautóztunk Dobogókőre. Első kellemes meglepetés, az első 20 autó nem fizet parkolási dijat. 2. Ratrakolt volt a pálya, az alsó 2/3 teljesen,a meredekebb felső rész menetirány szerinti bal oldal 40%-ban. Délelőtt a pálya nálam életemben először a kiváló jelzőt kiérdemelte,a kiszolgáló személyzet hozzáállásával együtt. Délutánra a kristálytiszta időben egy minimális jegesedés volt a legfelső szakaszon, de egy közepes situdás esetén,kb>=25nap ez sem volt egyáltalán zavaró. Főleg sieltek,(10 % boardos)nem volt nagy erózió. A pályatérkép jobb oldalán látható 3 U betű forma csak a gyakorlottabbaknak ajánlható,igazi freeride, freecarve ADRENALIN koktél.Ezek erdei keskeny utak,bukkanókkal,hajtűkanyarokkal,igazi száguldási mámorral. A pálya alsó 2/3 része a relative igen erős szombati forgalom ellenére is tökéletes állapotban maradt. A sorbanállás 3-8 perc között maradt, és az ország egyik legnépszerűbb meteorológusa is egész nap e pályára szavazott. Nyoma sem volt tolakodási hangulatnak,amit tőlünk északabbra jó pár alkalommal tapasztaltam. A ZSINDELYES büfé a tőle megszokott minőséget teljesitette a fekete cicussal együtt.A bonusz vagy JACKPOT:15.30-16.30 már senkitől sem kértek bérletet,vagyis aki tört napi bérlettel volt,ez időben 4-et csúszhatott grátisz.Negyed ötkor már duruzsolt a ratrak diesel motorja,vagyis a vasárnap is valszinű jó lesz. Mindenkinek tudom ajánlani hogy aki egy kicsikét is szivén viseli a hazai siállapotokat,támogassa fél egynapi sieléssel az elkövetkező fejlesztéseket. Hangsúlyozom a pálya személyzete nem ismerősöm,nem a barátaim , csak egy megszállott sielő vagyok, aki nem akarja minden pénzét szlovákiai és ausztriai sielésekre költeni, hanem szeretném ha itt is lehetne pl. egy hóágyút venni. Jó havat carverek,boarderek!
Kissün
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.