Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Werfenweng
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Sonneck Panzió vidéki vendégház erkélyes szobákkal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
cotugno
32 élménybeszámolót írt
32
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Werfenweng
2016.03.17. 17:22
Március 12-én töltöttünk itt egy napot. Soha nem kerültem volna erre, ha nem pont itt sikerül szállást foglalni a hosszú hétvégére. A 27 km nem tűnt annyira rossznak egy első napi sízésre és nem is csalódtunk. Lenn a nagyon kezdőknek van 2 kék pálya húzós liftekkel, gyerekeknek szlalom pályával. Utána jön egy még mindig kék, de már komolyabb pálya és elvileg lenne egy kabinos alatti egész hosszú kék is, de ahhoz most elegendő hó hiányában az úton lekapcsolt lécekkel kellett (volna) egy részen átmenni. A nagy kabinos tetejéről jön le egy hosszú, jó vonalvezetésű piros-sötét piros/fekete - piroska pálya, combosít rendesen. A fenti területen több viszonylag rövid, de változatos vonalvezetésű pálya van. A kilátás szép és elég sokan szűzhavaztak - gyerekek is egész rövid lécekkel, amelyeket hátrafelé terhelve toronyiránt mentek lefelé, ilyet még nem láttam. Lehet siklóernyőzni is, jó gyorsan repülnek ezek a legények 10-20 m-el a pálya felett, amiben azért némi kockázat van a síelőkre nézve is...Ami nagy értéke ennek a kis síterepnek, hogy szinte csak helyiek vannak, nincs tömeg, szépen, nyugodtan lehet síelni, nulla sor, semmi hektika. Klassz volt. 1 vagy akár 2 napot is jól el lehet itt tölteni - leginkább középhaladó síelőknek javaslom, illetve a gyermekeseknek, akik egy csendes helyen szeretnék tanitgatni nem túl rég sílécre állt csöppségeiket. Nyilván csak ezért a síterepért ilyen messzire nem érdemes elutazni, de ha a környéken alszik valaki, 1 kirándulást szerintem nagyon megér.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.