Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Atomic Nomad

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nad_g
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Atomic Nomad
2010.01.02. 20:35
Szia Péter,

1. Győri átadás nem lesz probléma, ha Te nyered a licitet, szóval szállítási ktg-el nem kell számolnod.
2. Én használtam a lécet két napra, de nem az én stílusom.
Megírom szívesen a magasságom (176) és súlyom (71) de ez szerintem nem mond sokat Neked a lécről. Nekem ez picit hosszú. Neked azt kell tudnod, hogy jó-e Neked a léc. Ebben a lécben biztosan nagyon sok fejlődési lehetőséged van, ha valóban kezdő a sítudásod. Ez a léc nagyon jó mély hóban, szűzhóban, pályán is -az a tapasztalatom- hogy jó a tartása un. torziós képessége. 17m-es rádiuszával persze nem egy szlalom léc.
3. Én inkább szívesen síelek carving technikával, de ezt megint nem a léc határozza meg (teljesen). Természetesen ez egy carving léc, ma már csak carving léceket gyártanak, de carving léccel is lehet farolós technikával síelni.

Ha további információra van szükséged, írj inkább a nad_g@yahoo.com e-mail címemre, ezek az tapasztalatok csak részben érintik a fórum olvasókat. Inkább majd számolj be a tapasztalataidról a léccel kapcsolatban.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.