Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Selce - Cachovo
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
BáTaBá
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Selce - Cachovo
2009.01.25. 09:09
2008 jan. 10-én és 18-án hétvégén voltunk. Selce-Cachovon.
Nagyon jól éreztük magunkat. Sorbaállás, tömeg nincs v. max. 30másodperc. Mind a 3 felvonó + a bébi működött.
A pálya alját inkább pirosnak mondanám, de a fenti rész lankásabb. A fenti lankásabb részhez is és az alsó meredekhez is van külön felvonó + egyben az egészhez.
Lehet kapni 5 órás jegyet is 14Eu ért a senior 10Eu (14 évesig). Ehhez hozzájön az 5Eu csipes jegy, de természetesen a végén ez visszaváltható.

A kiszolgálás igazán figyelmes. Büfés néni valamicskét beszél Magyarul és nagyon kedves. Forraltbor finom és 3x3dl nincs 3Eu (vagy kb. annyi). Minden tiszta, wc stb. és a büfében nincs cigarettafüst!
Az egész kis "zsákutca üdülőtelep" igazán stílusos, szép és családias.

Pálya nekem megfelelően volt kezelve, bár 18-án hajnalban esett rá 10 cm friss hó, amitől elég fárasztó volt a sízés. De úgy gondolom ez is hozzá tartozik a sporthoz. Az 5 órás jeggyel én rendesen elfáradtam.

Szerintem egy jó kompromisszum egy olyan családnak ahol különböző a tudásszint. Persze csak, ha apuka nem műlesikló.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.