Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Svájc
Wengen
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Wengen
2017.11.19. 11:52
Grindelwald a kedvenc helyem Svájcban, nyáron sokat jártam ott túrázni. Síelni eddig azért nem voltam ott mert mindig tervbe volt véve de végül is máshova mentünk. Jungfraujochon voltam már párszor, de ott igazi síterep nincs, az a hely a turistáknak van. Jó van egy pálya kb. 50 méter de az csak nyáron működik. A többi rész amit Jungfraujochon láttam az túra síelős rész.

Tegnap több pálya azért nem volt nyitva Grindelwaldon mert még nincs kész. A ratrakok végig napközben dolgoztak és készítették elő a többi pályát. A hóágyuk is működtek délelőtt. Az a négy pálya amin síeltünk látszott, hogy elő volt készítve, volt egy alapja, azokat a pályákat nem most kezdték el csinálni. Síelni így is lehetett 1800m és 2300m között. Délután voltak akik Brandegg-ig lesíeltek, de hivatalosan azok a pályák nem voltak nyitva. Sőt többen egészen a völgyig síeltek zárás képen. Tehát aki akarta annak összejött az 1300m szintkülönbség.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.