Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Grossglockner, Kals-Matrei (Osttirol)
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Goldried - modern wellness szálloda a "Grossglockner Resort" Matrei oldalán
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tiborh
42 élménybeszámolót írt
42
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Grossglockner, Kals-Matrei (Osttirol)
2011.03.24. 22:04
Igen..:) Az lehet! A Blauspitz-ről közvetlen vagy piros vagy fekete pálya jön le!Az én emlékeim szerint egy piroson indultunk le onnan, aminél volt olyan rész hogy kellett a lendület, mert volt vízszintes része is..:)
Aztán az a piros pálya átváltott egy feketére ami viszont mivel bár meredek volt, de elég széles, egy nagyon kellemes carving pálya volt! Bár a meredeksége sem volt emlékeim szerint olyan húha..Sőt szerintem a fenti piros, indulóban a letörések miatt, szerintem komolyabb kihívást jelentenek egy kezdőnek. Ennek a pályának a vége egy nagyon kellemes kék pályába torkollott, ami egy patak mellett vitt be a Kalsba!
Imádtam ott lezúgni és lendületből azt a pár száz métert a felvonóig a patak mellett (félig befagyva) elsiklani!
A másik kék útvonalon is voltam, de a Blauspitzről lejövet kicsit bonyolultabbnak tűnt oda átvergődni..:)
Én az általad írt 20-as pályát nem ismerem, ott az akkor nem volt nyitva..Vagy az i lehet hogy csak nem is vettük észre! :D
De így már értem miről írtál! :)
Előzmény: (szabop27 116215)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.