Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Eplény Skiarena üzemeltetői hozzáállás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Skiarena üzemeltetői hozzáállás
2011.11.13. 10:46
Kérlek magyarázd el mi volt a célod, hogy előkaparj egy ennyire régi hozzászólást és megkavard azt a képlékeny anyagot? Több okból sem értem.
Nem értem azért, mert mivel az írásaid alapján sokat jársz Eplénybe így tudhatod, hogy sok minden változott az utóbbi időben. Továbbá nekem mindig is labilis lábakon állt az olyan hozzászólás aminek írója azért regisztrált, hogy fikázzon egyet, jól belepukkantson a nullás lisztbe és evvel a lendülettel el is tűnik. Nem Tzolira gondolok, mert Ő egy korrekt fórumos, megír hideget meleget egyaránt.
Nem azt mondom, hogy nem fordulhatott elő ilyen, de nem hiszem, hogy általános esetről van szó.
Magam részéről évente néhányszor felkeresem a sípályát és még nem szaladtam bele hasonlóba, igaz csak hétköznap megyek. Nálam a mérlegnek két serpenyője van és nem csak a negatívumokat szoktam leírni, hanem a pozitívumokat is. Mindeninek javaslom nyugodtan menjen, ha teheti hétköznap mert jó hóviszonyok mellett hétvégén biztosan baromi nagy tömegre lehet számítani, és ez bizony keserű szájízt eredményezhet.
Előzmény: (Szkíta1 123844)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.