Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sí szerviz és sí kölcsönző

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
keskesonka
180 élménybeszámolót írt
180
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sí szerviz és sí kölcsönző
2014.01.24. 17:39
Nem olyan vészesek a bekarmolások annál a hosszúnál is csak egy kb fél centis részen szedte ki a műanyagot csontig, nem is azért vagyok főleg ideges (tudom, hogy nehéz javítani), hanem mert a talpalás alapból is szar, és akkor mondták volna azt, hogy nem tudják megcsinálni (legalább annyira, hogy egy hetet kibírjon, de hogy 2 csúszás után tönkremenjen..) és akkor felviszem a Montanaba. Nem ér olyan sokat a léc (2009-es Racetiger), de én nagyon szeretem, és még szeretnék vele menni egy darabig, csak ugye, ha ott egyszer elkezd rendesen rozsdásodni, akkor cseszhetem. Csóró egyetemista lévén meg mégse arra szeretnék költeni, hogy lécet béreljek arra a hétre, de addig sajna nem tudom megcsináltatni (max a HEFÁNÁL, dehát a tapasztalatokból kiindulva:D...). Ráadásul végre végeztem a vizsgákkal és hazaszabadultam és a jövő hetet Eplényben tervezem tölteni, de nem merek kimenni a saját lécemmel, nehogy elkapja valami, de azért reménykedek hogy a franciáknál még kibír egy hetet nagyobb baj nélkül.
Előzmény: (WéberF 167809)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.