Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Németország
Bottrop sícsarnok
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bottrop sícsarnok
2006.08.09. 10:32
Sziasztok,

mult vasarnap Bottropban sieltunk. Idealis korulmenyek (-4- -5 C, olaszosan muhavas palya). Egesz jo buli volt, ennyit meg eletemben nem zabaltam sipalyan. A hetvegi 44EU-s es a het kozbeni 33EU-s jegy ALL-INCLUSIVE. Korlatlan kaja, udito, sor, bor fogyasztas + ingyenes felszereles berles (cipo+lec vagy bord). A siruha tovabbi 7EU. Kedvcsinalonak par kepet probalok csatolni.

Sieles:

A palya felso reszen eleg sokan voltak. Ez egy rovidke es eleg szeles szakasz a tetejen. Itt szankozni is lehet. A bejarattol lefele az aljaig egesz jol lehetett menni.
Idok:
30-40 sec - sieles kozepes tempoban az aljaig
2-3 perc lift varakozas
4-5 perc lift menetideje.
A palya reggel eleg jo minosegu volt. Par centi muho a kemeny alap folott. Nap vegere kicsit jegesedett + nehol viz csopogott a mennyezetrol ott kb. 5cm atmeroju jegfoltok keletkeztek, amiben
megakadhatott a lec.

Mi vasarnap voltunk es meg valami akcio is volt, ami miatt az atlagosnal tobben voltak. Szerintem het kozben meg jobb a helyzet.

Ellatas:
Onkiszolgalo rendszerben svedasztalos kajalas. A legnepszerubb a jegrem volt. A teraszon kb. 30C volt + napsutes. ;-) Italok: gepi uditok, kevert alma/narancsle, csapolt/uveges sorok (tobb fele) es bor (ezt nem probaltuk).

Szerintem az ar/ertek arany egesz jo. Erdemes egyszer kiprobalni, ha arra visz utatok. Barkinek kerdese van irjon.

Udv.: RM
KezdoResz.JPG
Kemeny.JPG
Lift.JPG
AlsoResz-Ugrato.JPG
Si-Csarnok.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.