Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Készülés a szezonra

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Készülés a szezonra
2015.10.04. 19:53
Készülődik az emberfia a szezonra.
Én speciális módszert választottam.
Mint tudható, tavasszal egy kis faluba költöztem. Ez teljesen tönkretette a szezonom, konkrétan alig síeltem, s szerintem még idén is alig fogok.
A ház egy 2006-ban épült parasztház, aminek a paraszt jellegét odaköltözésem még markánsabbá tette. Úgy gondoltam, hogy a szépítésre rászánok egy évet. (atomreaktor még nincs a házban, de azon kívül...) A napokban a ház falára felkerült x négyzetméter téglaszelet. Az x egy tetszőlegesen nagy pozitív szám. Mivel Első szereti a téglaszeletet (is) a méretek a tetszőleges miatt elég terjedelmesek lettek. Öles léptekkel jön a tél, ezért a mai munkám a téglaszeletek impregnálása volt. Egész nap álltam a létrán, feküdtem a fal mellett és kentem azt a nyavalyás impregnálót. (a hírek szerint hosszú tél lesz, mert a falusiak nagyon kenik a falat)
A nap végére körbeértem (egyszer).
Eddig kicsit slampos volt a botkezelésem. Most biztos remek lesz. Legalább is jobb kézzel. Hogy a balra mit találok ki...

Csabor az élvezeti síelő és impregnálóművész
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.