Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mit kell tudnom, ha meg akarok tanulni síelni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Krampusz
369 élménybeszámolót írt
369
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mit kell tudnom, ha meg akarok tanulni síelni?
2009.09.29. 13:12
Nos, ha ennyire felkorbácsolta a fórumot a ruházatról ír bejegyzésem, akkor saját tapasztalataimat megosztom.
Sherpa 5000mm-es kabátot nyúzok, sajnos kb. az ötödik mosás után már nem az igazi. A 10.000-s Sherpa még a "teszt" időszakban van, a gyerek februárban kapta majd kiderül hogyan válik be.
Kesztyű: a metroban vettem két évve HI-TECH kesztyűt ha jól emlékszem 2500.Ft-ért. Nálam bevált.

Nem Én vagyok az első aki néven nevezi a Dechatlonos polár pulóvereket. Árban verhetetlenek, és tényleg jók!

Van a családban egy Spyder szerelés. No ez volt 2000 környékén kabát:60e + nadrág:60e Ft. (A kabát amit ma vennék az 200e Ft...) Nem azért vásárolnám a Spydert, mert ebben mennek a nagymenő síelők, hanem egyszerűen azért mert jó.

Más kérdés, hogy a síkabát még utcai viseletre is kiváló a mindennapokban. (Színházba nem a Sherpa kabátban megyek :) )

Tehát nem véletlenül nem írtam márkát, és csak javasoltam az árakat, amelyekért már egy minőségi ruházatot lehet venni.

A legfontosabbat Minerel írta a kabáton legyen szellőző!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.