Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sportfelszerelés USA-ból?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
supersport dude
232 élménybeszámolót írt
232
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sportfelszerelés USA-ból?
2009.10.07. 00:04
Jelenleg általam használt sílécet, síszemüveget, síkesztyűt vettem e-bay-n, de pecabotot, orsót, ruhát, meg minden mást is innen intézek, mert olcsó.
Mindig ebay store-ból vettem cuccokat, nem biddeltem (szép magyar kifejezéssel élve), újonnan.

A lényeg: 100 $ a vámtarifa határ (magánszemélytől, magánszemélynek), és nekem eddig mindig sikerült leleveleznem a boltossal, hogy ez az érték szerepeljen a szállítólevélen, mint a szállítmány értéke. Ez esetben érdemes drágább szállítási szolgáltatást kérni, amiben van nyomon-követés, bár ha PayPallal fizetsz, akkor biztosítva vagy. Ez azért mui importante, mert legtöbb szállítási módban benne foglaltatik a biztosítás, ennek alapja azonban a bevallott érték.

Pecaorsóval már "kaptak el" a vámosok (500 $-os orsó, 80$-os szállítási értékkel); egészen egyszerűen ilyenkor vámot+áfát be kell fizetni - értesítést küldenek a levelezési címedre, és a vámudvarban át tudodvenni a cuccot.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.