Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hány éves korig lehet síelni, bordozni?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hány éves korig lehet síelni, bordozni?
2009.10.16. 09:40
Végigolvasva a hozzászólásokat megnyugodtam, hogy nekem is van még 20-30 évem a sípályákon.
Úgy gondolom, hogy a kor nem számít, csak a hozzáállás, a sportos életmód. Biztos vagyok benne, hogy az említett 70-80 évesek nem csak télen hódolnak a sportnak, hanem minden időszakban keresik, és meg is találják a lehetőségeket.
Hasonló élményem nekem is volt, pár évvel ezelőtt a Tonale gleccseren találkoztam egy ismerősömmel, s feltűnt, hogy időnként szendviccsel és vízzel ballag a csákányos felvonóhoz. Mint kiderült nem a liftkezelőt etette, itatta, hanem 82 éves apósának hordta a muníciót aki a csákányon fogyasztotta el azokat. A kedves após nyitástól zárásig nem szállt le a pályákról, és nagyon élvezte, sőt bírta kondival.
Az idős kori bordozásról meg annyit, szintén saját szememmel láttam Paganellán, hogy egy 60-as kezdő házaspár milyen elszántan küzdött a borddal. Sikerült nekik megtanulni, ezt a következő napok igazolták, s remélem azóta is jó egészségnek örvendenek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.