Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Hochkar
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Fahrnberger - 4 csillagos szállás Lassingban, a Hochkarra vezető szerpentin közvetlen közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hochkar
2016.03.07. 15:34
Szerintem kis sítudással Lackenhof + Hochkar lehet jó választás. Ha nem ragaszkodtok a pályaszálláshoz érdemes Göstlingben lakni (ott fürdő is van).

Rossz időben és az első napon menjetek inkább Lackenhofra (közös a síbérlet). Síeljetek pár kört a 8-ason, aztán ha az már uncsi 6-os és 7-es is jöhet. (7-esen van egy letörés, de ott nagyon széles a pálya). Hochkarra próbáljatok meg korán felmenni, ha lehet a felső parkolóban álljatok meg. (Kék pálya variációkat korábban leírtam. 5b egy síút, azon is le tudtok jönni gond nélkül.)

- Murau is teljesen jó, csak kicsit messzebb van.
- Chopok Északon is vannak jó kék pályák, de ott nem elképzelhetetlen a tömeg, főleg szombaton. (Mi oda megyünk,de szombaton útközben, máshol pl. Donovaly-ban fogunk síelni, vasárnap lehet átnézünk Tátralomnicra is.)
- Semmeringet is meg lehet nézni,de Szombaton szigorúan Hirschenkohgelre kell menni, a többi napon talán már Stuchleck is használható.
- Kezdőknek szerintem Kraliky (Királyka) is ideális. Az gyakorlatilag csak egy széles kék pálya, 4 napra lehet unalmas.
Előzmény: (tibma 188406)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.