Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowboard bakancsok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
totyi69
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowboard bakancsok
2017.01.10. 11:29
Szia Viktor,

Amiket néztél már mind jó bakancsok szerintem. Kezdőként nagyon fontos lehet hogy kb. most gondolkozz el azon hogy melyik irányzat érdekel és később milyen board-od + kötésed lesz mert a legjobb ha összhangban van a szetted. Egy jó közepes keménységű all-mountain bakival nem nyúlhatsz nagyon mellé. Hasznos még ha külön tudod állítani a lábfejed, sípcsontod esetleg a sarkad tartását is. ( Természetesen sízokniban min. 30 perc próba ajánlott, nézz meg minél többet.)
A Triad-ot próbáltam én is nagyon jó minőségű ill. könnyű baki, amiért nem vettem meg az hogy szerintem inkább a keskeny lábfejű emberekre tervezték ill. 15 perc után keskenynek éreztem, valamint a véleményem szerint keményebb baki mint ami rá van írva. A Vans Aura - lehet hogy szkeptikus vagyok- ( viszonylag sokan azok) személy szerint kerülöm a gyorsfűzős huzalos bakikat, az ördög nem alszik...
A Vans Implant minden szempontból kiváló választás lehet.

Ajánlott márka lehet szerintem Northwave , Nitro. Ja és a blue-tomato.com on tudsz még keresgetni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.