Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Biztosításkötés, de kivel

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Biztosításkötés, de kivel
2011.02.14. 11:31
Tanulságos történet.

Legutóbbi utazásunkkor, az új sportbiztositas.net alkuszt használtam (garancia biztosító), ami egyébként már az oldalról is direktbe elérhető.

Meg is történt a baj, az egyik kabinoshoz igyekezve a jégen elcsúszott a barátom és ráesett a könyökére (120 Kg). Eleinte nem érezte van-e baj, de a felvonón ömleni kezdett a vér a kabátjából. Teljesen szétnyílt a könyöke, még a szalag is megsérült (ezt az orvostól tudom:).

2100 méteren volt egy elsősegély pont. Megmutattuk, azt mondta az ápoló ezt meg kell néznie orvosnak. Nem messze az elsősegély ponttól volt egy sürgősségi rendelő, oda elvitték motorosszánnal, majd az orvos kitisztította és összevarrta.

Én tartottam a kapcsolatot az ügyintézővel és természetesen fogalmam sem volt a barátom kötvényszámáról: neve és szül. dátum alapján beazonosította, elkérte a rendelő elérhetőségét, majd mire végeztünk a varrással az orvos már meg is kapta a faxot, arról amiről kell.

Utána még kaptam egy visszahívást, hogy a minden rendben!!!

Semmit sem kellett fizetni a helyszínen és iszonyatosan gyors volt minden!

Egyébként bankkártyás fizetés után azonnal megkaptam a megadott címemre a kötvényt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.