Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Üdülési jog Murau - Kreischbergen
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Club Hotel / Clubhotel am Kreischberg**** - magyar pályaszállás wellness részleggel
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bombardino
29 élménybeszámolót írt
29
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Üdülési jog Murau - Kreischbergen
2021.01.20. 16:15
Kedves üdülési joggal rendelkező síbarátaim!

Érdeklődnék, valaki jutott-e már dűlőre az ez évi hetének időpontváltoztatásáról a Clubhotellel.
Én megkerestem a hotelt levélben, ez év áprilistól októberig hajlandóak átcserélni a hetemet (10. hét). (Jelen állás szerint 02.28-ig van zárlat, így ekkor már nyitva lesz, bár kételkedem.)
Átolvastam az ÁSZF-t, idézek:

"10. Vis major
Mindazon ok, vagy körülmény (háború, tűz, árvíz, időjárásbeli viszontagság, stb.) bekövetkezése, amely felett a
Szerződő Felek nem bírnak ellenőrzéssel (vis major), bármely Felet felmentik a Szerződésből eredő
kötelezettségeik teljesítése alól, amíg ezen ok vagy körülmény fennáll.

A Szerződő Felek kötelezettséget vállalnak,
hogy a vis major esemény bekövetkeztéről és a fennállásának előrelátható időtartamáról egymást haladéktalanul
tájékoztatják és minden tőlük telhetőt megtesznek, hogy ezen okok és körülmények bekövetkeztének lehetőségét
a lehető legalacsonyabb szintre és a vis major helyzet fennállását a lehető legrövidebb időre szorítsák."

Ez alapján, értelmezésem szerint, minket sem terhel a fenntartási díj fizetési kötelezettség, hiszen " ... bármely felet felmenti a szerződésből eredő kötelezettségeik alól".
Hogy ez beleszámít-e a (nálam) 30 éves időtartamba, vagy sem, az újabb kérdés.

Várom segítő, építő jellegű tanácsaitokat, hozzászólásaitokat!

Síbaráti üdvözlettel,

Siptár András
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.