Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Shuttleberg : Flachauwinkl - Kleinarl
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Happy Flachau apartmanok - 2-8 fős pályaszállás apartmanok wellness-szel Flachauban
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Shuttleberg : Flachauwinkl - Kleinarl
2013.12.25. 17:53
Ma egy érdekes nap volt. A főnre való hivatkozással több liftet nem indítottak el, mondván, hogy a fenti részeken vihar van. Pedig kilépve a házból gyönyörű napsütés fogadott. Kénytelenek voltunk elautózni az 5 km-re lévő felvonó aljához, amely éppen működött, de csak a középállomásig. Feltekintve a csúcsra, a viharnak nyoma sem volt, ott is napsütés, de a felvonókezelők váltig állították, hogy nem, ott márpedig vihar van. Mindenki jobban hitt a rádiónak, mint a saját szemének.
10.00-kor vissza kellett mennem dolgozni, nem is bántam, mert a tömeg egyre csak növekedett. A webkamera képei alapján a felsőbb rétegekben is szikrázó napsütés volt, gyönyörűen kezelt pályák, de ember semmi. Hál' istennek 13.00 körül valaki úgy döntött, hogy ez a vihar nem is vihar és beindították a fenti lifteket is. Gyors öltözés, és néhány perc múlva már róttam is a köröket. Völgyállomás + 10 fok. Az első két csúszást emberszegény környezetben sikerült megtennem, de aztán kezdett tömegiszonyom lenni és be is fejeztem aznapra. Ennek ellenére nagyon jó nap volt.....igen, jó Nap volt :) Talán holnap jön a vihar.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.