Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Bachledova Dolina - Bachledka - Jezersko
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Strachan Panzió - wellness hotel közvetlenül (50 m) a Zdiar/Strachan sípályák mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lívia Förgeteg
2 élménybeszámolót írt
2
9 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bachledova Dolina - Bachledka - Jezersko
2015.01.26. 20:25
Mi a múlt héten voltunk síelni Zdiarban. A kipróbált pályák között volt a Bachelova Dolina is. Elsőbb azonban a szállásunkkal kezdeném. A Panzión Safranban voltunk elszállásolva. A kaja kiváló volt (1 hét alatt híztam vagy 3 kg-t :D), a szoba és a hozzá kapcsolódó fürdőszoba is nagyon dizájnos és kényelmes volt. A fűtéssel sem spóroltak, így sosem fáztunk. A tv-ben sok magyar adót is meg lehetett találni, emellett pedig gyors internet is volt. Az egyedüli negatívum max az volt, hogy a pincérek csak szlovákul beszéltek. Angolul sem tudtak, de hála köztük volt egy tolmács is, mert csoportban utaztunk.
A Bachelovára visszatérve a napi felnőtt jegy 24 volt, ami tartalmazta a 2 eurós plasztik kártyát is, amelyet ha nap végén visszaadtál, akkor visszakaptál 2 eurót. A pályák minősége délelőtt nagyon jó volt. 2 óra fele már az összes pálya nagyon buckás volt, nehezen lehetett síelni. A legalsó része a pályának pedig szinte síelhetetlen volt a hókása miatt. A felvonók jól működtek, bár a csákányos nekem személy szerint nem tetszik. A kártyák végig kiválóan működtek (szemben a Strednicai pályával). Sokan voltak a síterepen, de annyira megoszlottak az emberek, hogy sehol sem kellett sorba állni, folyamatos volt a menetel. A Zdiar környéki pályák közül nekem ez volt a kedvencem, bár ez volt a legdrágább, de itt is volt legalább a legtöbb pálya. :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.