Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Bachledova Dolina - Bachledka - Jezersko
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Strachan Panzió - wellness hotel közvetlenül (50 m) a Zdiar/Strachan sípályák mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bachledova Dolina - Bachledka - Jezersko
2015.12.20. 14:03
December 19.-én, szombaton voltam itt. Kicsit meglepődtem, mert kb. 3 éve voltam utoljára, és azóta nagyon sokat változott a terep. Nagyrészt előnyére, kisebb részt hátrányára.

Kezdjük a hátránnyal. A síterepet szétválasztották, 3 pályát leválasztottak róla. Erre a részre külön bérlet kell.

Előny viszont, hogy építettek két új pályát Furkota irányában egy csákányos felvonóval, hóágyúkkal. Ez ellensúlyozza a leválasztás miatti területcsökkenést. Új parkolót építettek, kulturált WC-t, információs irodát, bobpályát.

Szombaton még csak két hosszú pálya üzemelt, de ezek igen jól elő voltak készítve. Délig kitűnőek voltak, délutánra egy kicsit kásásodtak. A reggeli köd délre felszállt és így napsütésben élvezhettük a jó pályákat. Kevesen voltak, sorban állni egyáltalán nem kellett.

Szóval érdemes volt elmenni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.