Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síléc választás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabeszka
285 élménybeszámolót írt
285
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síléc választás
2013.12.19. 11:22
Halihó!
Tapasztalt sítársaktól kérdezném: 176 cm magas 80 kg-os, 10 éve és viszonylag elég jól síelő vagyok. Van egy 160 cm-es Blizzard Magnesium slr slalom lécem 12-es rádiussal. Kemény pályán szuper. Ugyanakkor amikor nagyobb friss hóval borított a pálya akkor elsüllyedek és képtelen vagyok azt irányítani, béna vagyok vele. Pályán kívül nem akarok síelni!

Szeretnék venni egy all mountain lécet, amihez az lenne a kérdésem, hogy milyen paraméterekkel rendelkezzen. Rövid lendületekkel síelek szinte mindig (megvarrom a pályát). Középen egy 75 mm-es csípőjűre gondoltam, de a síléc hosszával és rádiuszával azonban tanácstalan vagyok.
Elég lenne egy 160 cm körüli, mint a szlalomomnál, vagy hosszabb 165 cm-es, vagy annál is egy picit hosszabb kéne? másrészt a rádiusznál nem szeretnék 15-ös vagy annál nagyobbat, hogy könnyebben tudjam irányítani a rövid kanyarjaimhoz.
Summa: Milyen hosszút és rádiuszút javasoltok a fenti dolgok ismeretében, előre is köszönöm.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.